תלתן קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים – להיות תמיד במקום הראשון
בניית אתרים היא עניין לא פשוט, אך לרוב האתגר האמיתי הוא לגרום לכך שאנשים יתוודעו אליהם, ויותר מכך- ישתמשו בהם. כיום אנשים נכנסים לאתרים בשתי דרכים אפשריות: הראשונה שבהם, והנפוצה יותר, היא חיפוש אתר רלוונטי לנושא שמעניין אותם באמצעות מנוע חיפוש. השנייה – כניסה לאתר ספציפי תוך ידיעה שזה האתר שהם צריכים. כאשר מדובר באופציה האחרונה, קידום אתרים אינו רלוונטי, משום שאותו אדם שנכנס לאתר לא צריך לבחור מבין אתרים נוספים. קידום אתרים מתייחס לאופציה הראשונה..

קידום אתרים – צעד אחד לפני כולם
כאמור, אם אתה רוצה שכמה שיותר אנשים יכנסו לאתר שלך – קידום אתרים זו התשובה. כפי שאמרנו, אנשים מחפשים אתרים תוך כדי שימוש במנועי חיפוש, וכולנו יודעים שמנוע החיפוש הנפוץ ביותר לשימוש הוא כמובן גוגל. לכן, כאשר מתעסקים בנושא הקידום, לרוב יתייחסו לקידום אתרים בגוגל. אף אחד לא יודע בדיוק מהם הפרמטרים המדויקים של גוגל, כאשר הוא מחליט אילו אתרים יהיו בראש הרשימה ואילו לא, אך בכל זאת ישנם כמה צעדים מוכחים, שיעזרו גם לכם להגיע לראש הרשימה.

קידום אתרים – טוב שיש חברים
קידום אתרים תלוי בפרמטר נוסף בו מנועי חיפוש מתחשבים, וגוגל בפרט – יצירת קשרים בין אתרים. קשר זה מספק לגוגל מידע האם מדובר באתר "איכותי", שאכן עוסק בנושא המדובר, ויכול למשוך אליו משתמשים, או שמדובר בסתם עוד אתר, שנבנה על ידי ילד שמעריץ את הארי פוטר….
ניתן ליצור את הקשר הזה באמצעות החלפת לינקים בין אתרים – אתה משבץ באתר שלך קישור לאתר אחר, ולהיפך. ככל שלינקים יהיו לאתרים נחשבים ואיכותיים יותר, כך גוגל יעלה גם את הציון שלכם.

קידום אתרים – גם היופי קובע
נכון, קידום אתרים בגוגל מסתמך בעיקר על התוכן, אבל גם עיצוב האתר הוא קריטי. כאשר עוסקים בבניית אתרים צריך לקחת בחשבון, שגוגל אוהב כאשר ישנה מפת אתר מסודרת, והגישה לכל דף באתר היא קלה ואפשרית למשתמש. גם העיצוב הפנימי חשוב- ככל שהתוכן יהיה מסודר ונוח למשתמש, כך גוגל ידרג את האתר גבוה יותר. קדימה, תתקדמו!


קידום אתרים – מעל כולם
קידום אתר בגוגל !

נתוני סטטיסטיקה מראים: כ- 87% ממדינת ישראל גולשים באינטרנט ו- 83% מהגולשים בארץ מחפשים באמצעות מנוע חיפוש גוגל והנתון הזה רק הולך וגדל , שאר החיפושים באינטרנט נעשים על ידי מנועי חופוש אחרים כמו: וואלה, נענע, ynet ,msn ועוד
קידום אתר במנועי חיפוש מאפשר לכל מנועי החיפוש בכלל וגוגל בפרט לדעת קצת יותר על האתר שלך, כאשר מנועי החיפוש סורקים את האתרים אנו, מקדמי אתרים, מאפשרים למנועי חיפוש להבין מה מטרת האתר שלך ואיזו אינפורמציה הגולש יכול לקבל מהאתר שלך, האם המידע שהאתר שלך רלוונטי למה שהגולש מחפש.
המטרה שלנו , קידום נכון
לחשוף אותך לקהל היעד הרלוונטי , אנו עושים הכול כדי שיגיעו אליך פניות רלוונטיות מלקוחות פוטנציאלים שמחפשים באמת מה שיש לך להציע, תוך התמקדות מקצועית במילות המפתח הרלוונטיות וממוקדות לאתר שלך , חשיפת האתר ממוקדות ספציפית למילות המפתח שלך מאפשרות לך לראות נתונים בשטח של חשיפה לקהל היעד הממוקד אשר שיש לו צורך בסוגי השירות שאתה מציע , מענה מקצועי של בחירת התכנים הנכונים תוך מתן מענה של כתיבת תוכן מקצועית ועיניינית שגורמת לגולש למצוא עניין באתר ולהמשיך ולהתעניין באתר.
דילוג לתוכן