תלתן קידום אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים – כי אי אפשר בלי
בין אם אנחנו מחפשים חשמלאי שיתקן לנו את המדיח, רוצים לברר איפה חנות הספרים הקרובה, או סתם תוהים בינינו לבין עצמנו מהי סייברכונדריה- תמיד נפנה לעזרת האינטרנט. ולכן, כיום כל בעל עסק או חברה שמכבדים את עצמם צריכים לדאוג לאתר, שיוכל לספק מענה למגוון המשתמשים באינטרנט. ההחלטה וההכרה בכך היא אמנם הצעד הראשון, אך עם זאת בניית אתרים היא לא דבר כל כך פשוט. בניית אתרים מצריכה מחשבה ותכנון מדויק, כדי לשקף את אופי האתר בצורה הטובה ביותר.

ישנם מספר נושאים בהם כדאי להתחשב כאשר מתחילים בניית אתרים, כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר:

בניית אתרים – הלקוח תמיד צודק!
רבים מן העסקים אשר מחליטים על הקמת אתרי תדמית עושים טעות, בכך שהם שמים דגש על אופי החברה, ההיסטוריה שלה ושאר תיאורים מתישים. המשתמש המקוון המודרני לא מחפש דברים מסוג זה, אלא תשובות לשאלות מעשיות ורגעיות: איך? מתי? איפה? ולכן, בניית אתרים נכונה היא כזו שמתחשבת בצרכי הלקוח. על מנת לענות על צרכים אלו, לפני שמתחילים בניית אתרים כדאי לעצור ולחשוב מי קהל היעד של אותו אתר, ולחקור מהם הדברים שהוא יחפש ויעניינו אותו.

מה הפיתרון? עיצוב אתרים נכון
אדם יכול לבחור האם להישאר באתר או לסגור את החלון בהחלטה של שבריר שנייה בהסתמך על העיצוב בלבד. ולכן, עיצוב אתרים הוא הדבר הקריטי, ואולי הקריטי ביותר, כאשר מתחילים בניית אתרים. עיצוב נכון לא רק יקל על הצפייה באתר, אלא גם יקל על השימוש בו. קישורים נוחים בין הדפים באתר, הנגישות לכל חלק, וההרגשה הזורמת הם הפרמטרים שמאפיינים עיצוב אתרים נכון. נסו לשמור על קו נקי, בלי יותר מדיי פופ-אפים ושאר פרסומות, כדי לא לשוות לאתר שלכם מראה חובבני שירתיע אנשים.

בניית אתרים- זהירות! כאן משפצים
אפשר לטעות ולחשוב שכשמחליטים על הקמת אתרי תדמית הדבר החשוב ביותר הוא…. התדמית. אך כמובן שישנם גם פרמטרים טכניים שיכולים להשפיע על טיב האתר. אחד מהם הוא בחירת השרת עליו ישב האתר. כדי למנוע תקלות עתידיות ונפילות של האתר, כדאי לבחור בשרת שיתאים לצרכי האתר ויוכל לעמוד בעומס שלו. כמובן ששרת משותף הוא האופציה הזולה ביותר, אך יש לקחת בחשבון שזו גם האופציה המועדת ביותר לתקלות בתעבורת הגולשים.
בניית אתר ידידותי לגוגל בפרט ולמנועי החיפוש השונים בכלל , ישנם פרמטרים שונים ומורכבים להציג בפני גוגל בצורה הנכונה את המידע הנכון שיש לאתרכם להציע , מטרת גוגל , לתת לגולש את המידע הכי עדכני ואיכותי למה שהגולש חיפש , אנו בונים את האתרים בסטנדרטים המותאמים והנכונים לכל מנועי החיפוש , עם ממשק ניהול מקצועי וקל לשימוש , אנו פותחים בפנכם טכנולוגיה מותאמת למי שלא יודע לבנות אתר …
רשת האינטרנט מאפשרת לכם להחשף למיליוני גולשים בארץ ובעולם , המטרה היא לגרום לגולש להמשיך ולגלוש באתר ויצבור מידע מעניין ואיכותי , כמו כן יש לשים דגש גדול על העיצוב שיהיה נעים לגלישה ונקי מבאנרים מיותרים .
בניית אתרים באינטרנט יכול להיות מורכב , המצריך שעות ארוכות של עבודת המתכנתים , אך ישנו פתרון יעיל , מקצועי ומותאם לגוגל ף , מערכת ניהול אתרים מותאמת לצרכי מנהל האתר וישנה אפשרות להוספת תגי המטה לכל עמוד באתר , ניתן להוסיף דפי אינטרנט ללא הגבלה , ניתן להוסיף תמונות וקטעי וידאו , ניתן להקים אתר תדמיתי , ידידותי למשתמש , ניתן לקבל את הקידום הראשוני כולל בבניית האתר , ניתן להרחיב את האתר בכל זמן ואף ניתן לשדרג את האתר בעיצובי פלאש או תמונות מתחלפות לפי הצורך הקיים , אצלנו , תקבלו פתרונות לבנייה ושיווק אתרים תחת קורת גג אחת , המלווה בעיצוב מקצועי ואיכותי לכל אתר , עם דגש גדול על צרכי החברה שירותיה ומוצריה .
אנו שמים דגש , בכל שלבי הקמת האתר , שהאתר עצמו יהיה מבוסס בצורה מקצועית לקידום האתר ואף מעדכנים את הגדרות האתר בצורה מותאמת לגוגל ומנועי החיפוש השונים , אנו מודעים לשינויי האלגוריתמים של גוגל ובהתאם לשינויים של הסתכלות גוגל על האתרים ברשת , אנו שמים דגש נכון איכות ושיפורים לפי הצורך הקיים , וכמובן עיצוב איכותי ונקי לאתר , עיצוב האתרים מתחיל לפי בחירת הלקוח מסקיצות שונות .
דילוג לתוכן