תלתן קידום אתרים

אודות תלתן אתרים

נועה ששון, מקצוענית אינטרנט אמיתית, הקימה את "תלתן קידום אתרים" בשנת 2006, מתוך אהבה אמיתית לתחום האינטרנט, עם ניסיון רב במדיה הוירטואלית המתפתחת, ומתוך יכולת אמיתית לעורר שינוי של ממש במערך השיווקי והפרסומי של אתרים.
בואו נדבר על ניסיון ומקצוענות
נועה התחילה את דרכה כמנהלת המערך השיווקי של חברה פרטית, והיום היא המנהלת הכללית של חברת תלתן קידום אתרים המתמחה במתן מענה איכותי, נבון וממוקד עבור הקמת מערכי שיווק אינטרנטיים ועבור קידום אתרים אפקטיבי, נכון וראוי, בעל יעילות מוכחת ותוצאות שהן הרבה יותר ממשביעות רצון – מדובר בתוצאות שעובדות!.
קידום אתרים דורש הבנה טכנית ממוקדת של אלגוריתמי החיפוש של גוגל, דורש הבנה מערכתית שיווקית של שוק הפעילות של אתרים, של לקוחות ושל אתרים משיקים, דורש מחקר מילות מפתח ודורש הבנה מעמיקה של כלים סטטיסטיים המספקים מידע מדיד ואפקטיבי, או במילים פשוטות – דורש להבין איך האינטרנט עובד. לשם כך נדרשות שנים רבות של ניסיון, של אהבה לתחום ושל מקצוענות חסרת פשרות, בדיוק מהדברים שיש בחברת "תלתן קידום אתרים".


בין השירותים שלנו
בניית אתרים בשלושה מסלולים
קידום אתרים בגוגל
שיוק בפייסבוק וברשתות חברתיות
עיצוב אתרים
* כתיבת תכנים
עיצוב לוגו

בואו נדבר על משימות ועל מרכזיות

תלתן קידום אתרים
חברת "תלתן קידום אתרים" תספק לכם את כל השירותים שתידרשו להם במהלך חייו של אתר, תחת קורת גג אחת ותחת שרביט מנצחים אחת (ששמה לא הוענק לה במקרה). החברה, בניהולה של נועה ששון, תעמיד לרשותכם מענה מקצועי לכל הקשור לבניית האתר, קידום האתר, בניית מערך שיווקי ופרסומי עבורו, יצירת שיתופי פעולה עם אתרים אחרים ויצירת מערכי קישורים פנימיים וחיצוניים עבור האתר, נעסוק בכל הקשור בשיווק במדיה החברתית (פייסבוק ואחרים), נספק את כל שירותי העיצוב שידרשו בדרך, נפיק קליפים תדמיתיים, נעסוק במיתוג ברשת ובנוסף לכל אלה – נבצע תחזוקה שוטפת של האתר על מנת לשמור אותו רלוונטי ועדכני.

בואו נדבר על שירות
בעלי אתרים שונים זה מזה וכל אחד מהם דורש סוג אחר של תקשורת – ישנם מי שיעבירו את המפתחות לאתר על חברת "תתן קידום אתרים", ויבקשו להודיע כשנסיים, וישנם מי שיבקשו להיות מעורבים בכל מהלך בעבודה. אנחנו ב"תלתן קידום אתרים" מבינים היטב כי לכל לקוח צרכים אחרים, ודרישות שונות ואין טובים ומבינים מאיתנו בהתאמת אופי העבודה לאופי הלקוח.

בין אם אתם לא רוצים לדעת ובין אם אתם רוצים לדעת הכל, אנחנו נעמיד לרשותכם את כל המידע שתידרשו לו בדרך, בכל רזולוציה שתבקשו ובכל עת שתרצו. אנו מודעים לכובד ההחלטה להקים אתר ולקדם אותו, ואנחנו בהחלט מבינים את התלות שלכם במערך השיווקי שנקים, לפיכך לא נעשה צעד מבלי ליידע אתכם ומנגד – לא נעשה דבר מבלי שנבין בדיוק מה ברצונכם לעשות.
האמירה של נועה ושלנו, בחברת "תלתן קידום אתרים" היא שרציתם אתר ומצאתם בית,
ולא סתם בית, בית של הצלחות.

דילוג לתוכן